Vazhdimi i hapjes se SEMS per paraqitje te provimeve afati i Qershorit

    SEMS do jete i hapur per paraqitje te provimeve per afatin e Qeshorit per Bachelor dhe Master deri me 07.06.2019 ne ora 16:00.
    Sipas Kerkeses Nr. prot. 540 dt. 05.06.2019 te Keshillit te studenteve te FIM, ku thuhet se shume studente per shkak te probleme te ndryshme nuk kane mundur te paraqesin provimet, kjo eshte diskutuar edhe ne Keshill te FIM po sot dhe u vendos te perkrahet kjo kerkese.


Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
301 23456
78 9101112 13
14 1516 17 181920
21222324252627
28293031123
45678910