VAZHDIMI I AFATIT TË SEMS PËR REGJISTRIM TË SEMESTRIT DIMËROR 2020/21

    Me kërksën e një grupi të caktuar të sudentëve, duke pasur parasyshë pengesat si rezultat i situatës pandemike, ju njoftoj se afati për regjistrim të semestrit dimëror RIHAPET nga data  14.12.2020 deri më datë 18.12.2020  në ora 15.30.

    NJOFTIM

    1. Njoftohen studentët e të gjitha niveleve të studimeve (Ba, Ma dhe PHD) se afati për regjistrim të semesrit dimëror për vitin akademik 2020/21 do të jetë i hapur nga  data 14.12.2020 deri më datë 18.12.2020 në ora 15.30.


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
4 567 8910
11 12 1314151617
18192021222324
25262728293031
1234567