Thirrje për aplikim për pjesëmarrje në Shkollën Verore për EE dhe BRE, 2015

    Tema: Efiçienca e Energjisë dhe Burimet e Ripërtëritshmetë Energjisë

    Vendi: Hotel “Magra-Austria” në Bogë të Rugovës, Pejë

    Koha e mbajtjes: 26 – 31 Korrik 2015

    Për më shumë klikoni këtu.Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
22 232425262728
12 34 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234