Sesion informues: Praktikë pune me pagesë

    Sesion informues: Praktikë pune me pagesë Të nderuar të diplomuar dhe studentë të shkallës MA në FIEK, FIM dhe Shkenca Kompjuterike nga FShMN,

    Ju informojmë se të marten, më 28 janar 2020,  në sallën 440 mbahet sesion informues për mundësinë e praktikës në punë.

    Ju mirpresim!


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
2728 293012 3
45 678910
11 1213 14151617
181920 21222324
25262728293031
1234567