Sesion informues: Praktikë pune me pagesë

    Sesion informues: Praktikë pune me pagesë Të nderuar të diplomuar dhe studentë të shkallës MA në FIEK, FIM dhe Shkenca Kompjuterike nga FShMN,

    Ju informojmë se të marten, më 28 janar 2020,  në sallën 440 mbahet sesion informues për mundësinë e praktikës në punë.

    Ju mirpresim!


Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
26 27 28 29 30311
2 34 5 678
910 11 12 131415
161718 19202122
2324 2526272829
30123456