Rezultatet e votimit 01.07.2020 në FIM për përfaqësues në Senatin e UP-së për personelin akademik dhe joakademik

    Rezultatet e votimit 01.07.2020 në FIM për përfaqësues në Senatin e UP-së për personelin akademik dhe joakademik, mund ti gjeni me poshte:

    Rezultatet e votimitArkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
26 27 28 29 30311
2 34 5 678
910 11 12 131415
161718 19202122
2324 2526272829
30123456