Regjistrimi i lëndëve zgjedhore dhe obligative

    Njoftohen studentët se regjistrimi i lëndëve zgjedhore mund të bëhet deri më datë: 20.10.2019. 
    Pas kalimit të afatit, studentët nuk mund të regjistrojnë lëndët zgjedhore.


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
2728 293012 3
45 678910
11 1213 14151617
181920 21222324
25262728293031
1234567