Raporti i komisionit të ankesave dhe Afati i regjistrimit të studentëve

    Raporti i komisionit të ankesave mund te gjindet duke klikuar këtu.

    Studentet e pranuar ne afatin e dyte Bachelor,  Regjistrimi dhe fotografimi i kandidatëve të pranuar do të bëhet në Administratën Qendrore të UP-së (ndërtesa e Bibliotekës Universitare)., më datë 28.09.2019 prej orës 9:00-12:00 dhe 13:00-15:00
Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
4 567 8910
11 12 1314151617
18192021222324
25262728293031
1234567