Raportet për angazhim të bashkëpuntorëve të jashtëm për ligjërata dhe ushtrime për vitin akadmik 2017/18

    Raportet për angazhim të bashkëpuntorëve të jashtëm për ligjërata dhe ushtrime për vitin akadmik 2017/18, mund ta gjeni në linkun e më poshtëm:

    Raportet
    Vendimet e Këshillit të Fakultetit

    Nga Dekanati,


Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829 303112
34 5 6 789
1011 12 13141516
171819 20 212223
24252627282930
1234567