RAPORT I VIZITËS

  Me datën 20.11.2019, Prof. Dr. Ilir Doçi së basku me studentët e vitit të dytë të nivelit Master - programi Mekatronikë kanë realizuar një vizitë studimore në Fabrikën e prodhimeve nga letra dhe kartoni LB Group dhe Ekopack në Lipjan.
  Vizita u bë me qëllim të njohjes së studentëve me proceset dhe makinat e paketimit të produkteve si dhe pajisjet mekatronike që aplikohen, të cilat i kanë pjesë të mësimit.
  Falenderojmë Menaxherin Lavdrim Bajraktari dhe tërë Stafin e Fabrikës LB Group për pritjen dhe gatishmerinë e vazhdueshme për të perkrahur vizitat e profesorëve dhe studentëve të FIM në fabrikën e tyre.

     
   
   

   Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
2728 293012 3
45 678910
11 1213 14151617
181920 21222324
25262728293031
1234567