Praktikë Profesionale në Kompaninë e Sigurimeve “Scardian”

    Kompania e Sigurimeve “Scardian” i fton studentët e Programit të Komunikacionit që të aplikojnë deri me datën 31 Korrik 2019 për kryerjen e Praktikës Profesionale me pozitë pune “Vlerësues i Dëmeve”.

    Praktikantet qe tregojnë rezultate të mira në punë do të jenë kandidat potencial për punësim në këtë kompani.

    Konkursi është i hapur për absolventet dhe sapo te diplomuarit të Fakultetit të Inxhinierisë Mekanike (FIM) të programit studimor: Komunikacion.

    Kandidatët e interesuar duhet ta dërgojnë një CV në e-mail adresën: [email protected] jo me largë se 31 Korrik 2019.


Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
301 23456
78 9101112 13
14 1516 17 181920
21222324252627
28293031123
45678910