Panairi i Karrierës 2014

    Panairi i Karrierës 2014 Ju informojmë se më 7 Maj 2014 ( e mërkurë), Qendra për Zhvillim të Karrierës e Universitetit të Prishtinës organizon edicionin e katërt të Panairit të Karrierës i cili do të mbahet në Hollin e Sallës së Kuqe të Fakultetit të Filologjisë. Ejani dhe kuptoni më shumë për mundësi punësimi, pune praktike, bursa, trajnime, kurse...
    Për më shuë klikoni këtu.Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2930 1 2345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789