Njoftim

  Njoftim Njoftohen të gjithë studentët e vitit të parë dhe profesoret e lëndëve të vitit të parë se nga data 20.03.2012 e marte deri me datë 25.03.2012 do të bëhet fotografimi për prodhimin e ID kartelave të cilat do të shërbejnë për paraqitjen e provimeve online në afatin e prillit 2012 dhe më tutje në programin SEMS.

  Fotografimi është i obligueshem dhe në rast mos fotografimi nuk mund të paraqitni dhe hyni në provime.

  Fotografimi kryhet në zyret e referentëve për shërbimin e studentëve sipas këtij orari:

  • Departamenti i Prodhimtarisë dhe Automatizimit me datë 20.03.2012
  • Departamenti i Termoteknikës dhe Termoenergjetikës me datë 21.03.2012
  • Departamenti i Konstruktimit dhe Dizajnimit me datë 22.03.2012
  • Departamenti i Komunikacionit me datë 23.03.2012

  nga ora:  09:00 -  12:00 dhe 13:00 – 15:00


Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
26 27 28 29 30311
2 34 5 678
910 11 12 131415
161718 19202122
2324 2526272829
30123456