Njoftim për transferim të notave

    Njoftohen studenët se mundë të bëjnë transferimin e notave përmes SEMS-it, psh notat qe i kan pasë në indeks të i  transferojnë në SEMS. Udhzuesin se si të bëhet transferi i notave mundë të e shihni duke klikuar këtu. Po ashtu studenti duhet ta nxjerrë një çertifikatë të notave dhe ta dorëzoj tek referentat që të i miratohet transferi.
     

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
4 567 8910
11 12 1314151617
18192021222324
25262728293031
1234567