Njoftim për shtyrjen e kohës së mbajtjes së provimëve të datës 15 Shkurt 2021

    Të nderuar studentë dhe profesorë

    Njoftoheni se provimet e datës 15 shkurt 2021 do të mbahen duke filluar nga ora 13.


Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
22 232425262728
12 34 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234