Njoftim për shtyrjem e provimit nga lënda Elektroteknika

    Me kerkese te mbi 70 studenteve dhe profesorit te lendes Provimi nga Elektroteknika shtyhet per daten 15.02.2018 ora 13.


Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829 303112
34 5 6 789
1011 12 13141516
171819 20 212223
24252627282930
1234567