Njoftim për shfrytzimin e softverëve të Autodesk EDU nga studentët

    Njoftohen studentët e Universitetit të Prishtinës "Hasan Prishtina", se tash kanë mundësi me i shrytëzu dhe me imarrë softverët e Autodesk EDU pa pagesë. Secili profesor dhe student i interesuar duhet që të regjistrohen në portalin e Autodesk me e-mail adresën që përmbanë domenin EDU (në këtë rast e-mail adresa e UP-së), sepse kjo dëshmon se shfrytëzuesi ështe nga institucioni arsimor. Linku për qasje në këta softverë është http://students.autodesk.com/?nd=download.
     
    Për më shumë klikoni këtu.

     

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
4 567 8910
11 12 1314151617
18192021222324
25262728293031
1234567