Njoftim për rihapjen e SEMS për regjistrim të semestrave

  Njoftohen studentët e nivelit Bachelor dhe Master se , rihapet afati për regjistrim të semestrit për vitin akademik 2018/2019 si dhe borxhet eventuale të viteve paraprake. SEMS, do të jetë i hapur nga data 04.04.2019-10.04.2019 (Data 9 prill 2019 do të jetë ditë feste-Dita Kushtetutës).
   

   Vërejtje: Ky afat do të jetë i fundit për këtë vit akademik dhe se pavarësisht arsyetimeve, nuk do të ketë afat tjetër.
   
  - Lajmërohen Studentët e Fakultetit Ekonomik të studimeve Bachelor, të cilet planifikojnë të diplomojnë deri me
  30.09.2019 se duhet të bërë pagesën e semestrit veror 2018/2019

  - Lusim studentët të respektojnë afatin e regjistrimit të semestrit veror, sepse pas datës 10.04.2019 SEMS-I nuk lejon
  paraqitjen e temës së diplomës (pa semestër veror).


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
2728 293012 3
45 678910
11 1213 14151617
181920 21222324
25262728293031
1234567