Njoftim për rihapjen e SEMS per paraqitje te provimeve

    Për shkak të numrit të madh të kërkesave nga studentët dhe afatet shume afer njeri tjetrit të Hënën më 18.06.2018 do të rihapet SEMS për paraqitje të provimeve prej ores 08:00 deri 16:00.


Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829 303112
34 5 6 789
1011 12 13141516
171819 20 212223
24252627282930
1234567