Njoftim për punësim

  Brendi MaskMe po e hapë linjën e re të prodhimit të maskave kirurgjike.

  Fabrika për prodhimin e maskave kirurgjike shpallë njoftim për vend të lirë punë dhe praktike me pagesë për studentët e vitit të 3(tretë) ose të diplomuarit e Fakultetit të Inxhinierisë Mekanike.

  Linja e prodhimit do të funksionojë me makineri të teknologjisë së fundit, ful l- automatike.

  Të gjithë të interesuarit të dërgojnë:

  - CV-n* dhe,
  - Video, foto ose prezantime të çfarëdo projekti që kanë realizuar.

  Këto informata dërgoni në e-mail adresën:
  [email protected] dhe vendosni në CC [email protected]
  Për ndonjë pyetje shtesë thirrni në numrin e telefonit +383 44 861261

  Njoftimi


Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
26 27 28 29 30311
2 34 5 678
910 11 12 131415
161718 19202122
2324 2526272829
30123456