Njoftim për punësim

    Kompania AUTOPASION shpk, e cila mirret me shitje me shumicë për autopjesë, vajra, goma dhe bateri kërkon ti punësoj 2 - 3 student/e fillimisht si praktikant e më pas të rregullt.

    Kushtet duhet të jetë apsolvent dhe të ketë njohuri nga lëmia e Automjeteve Po ashtu përparësi kanë edhe studentat nga rrethi i Prizrenit

    Pozita: Agjent shitje për Autopjesë.

    Për aplikim duhet të dërgoni CV në e-mail adresën: [email protected] dhe poashtu e vendosni në cc: Prodekanin Shpetim Lajqi ne email:[email protected]

    Aplikimi mund të bëhet deri më 11 Maj 2018.


Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
26 2728293012
34 5 6789
10 111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456