Njoftim për punësim

    Njoftohen studentët se kompania N.T.SH. "ENEPACK" në Prishitnë kërkon të punësoj një studentë të vitit të tretë nga drejtimi Mekatronikë, Prodhimtari dhe Automatizim ose Inxhinieri Industriale dhe Menaxhment.

    CV dhe noten mesatare duhet ta dergoni ne email tek Prodekani Prof.Ass.Dr Shpetim Lajqi [email protected] më së largu deri më 18 Prill 2018.

    Kriteret për punësim janë Nota mesatare dhe Vendbanimi.


Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789