Njoftim për ndryshim të datës së provimit nga lënda Gjuhë Angleze I dhe II

    Lajmerohen studentet se provimi nga Gjuha Angleze I dhe II shtyhet me date 31.08.2020, ora 13:00.


Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
26 27 28 29 30311
2 34 5 678
910 11 12 131415
161718 19202122
2324 2526272829
30123456