Njoftim për ndryshim të datës së provimit nga lënda Gjuhë Angleze I dhe II

    Lajmerohen studentet se provimi nga Gjuha Angleze I dhe II shtyhet me date 31.08.2020, ora 13:00.


Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
31123456
78910111213
14 151617181920
21222324252627
2829301234
567891011