Njoftim për marrjen e ID kartelave

    Njoftohen studentët e rinjë të vitit akademik 2013/2014 në FIM Bachelor, se ID Kartelat munden me ardh me i marrë,nga data 10.01.2014(e Premte) dhe 13.01.2014 (e Hanë), dhe sipas orarit 10:00 - 12:00 dhe 13:00 - 15:00.


    Marrja e ID Kartelave bëhet tek referentat.

    Vëretje: Studentët me vete duhet të kenë letërnjoftimin.

     

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
4 567 8910
11 12 1314151617
18192021222324
25262728293031
1234567