Njoftim për listën e studentëve të përzgjedhur për projektin e cilësisë së ajrit

  Të nderuar student

  Fillimisht me lejoni të Ju falënderohemi për pjesëmarrjen në ligjëratën e eksperteve nga Japonia. Ne i kemi trajtuar të gjitha aplikimet e juaja për pjesëmarrje në inventarizimin e ndotëseve të ajrit. Ju kisha lutur që herave tjera të keni kujdes gjatë prezantimit të notës mesatare. Prezantoni realitetin ashtu siç është.

  Me qëllim të përgatitjes së kontratave, Ju lutemi që të përfaqësuesi i studentëve të FIM-it, z. Ukë Dabiqaj ti dërgoni shënimet për Numrin e Letërnjoftimit, Datën e Lindjes, Emrin e Bankës dhe Numrin e Llogarisë Bankare.

  E-maili i z. Dabiqaj është: [email protected]


  Lista e Studenteve per projektin e JICA
  .

  Suksese studentë!
  Prof. Ass. Dr. Shpetim LAJQI, Prodekan i FIM-ës

   Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829 303112
34 5 6 789
1011 12 13141516
171819 20 212223
24252627282930
1234567