Njoftim për hapjen e SEMS për regjistrim të semestrave

    Ju njoftoj se nga  dt. 05.02.2019 deri më 05.03.2019, do të jetë i hapur SEMS, për regjistrim të semestrave për vitin akademik 2018/19.

    Në këtë afat, studentëve të cilët nuk arritur që ta regjistrojnë semestrin dimëror 2018/19 në kohen e duhur, u mundesohet regjistrimi i dy semestrave (dimëror dhe veror 2018/19), si dhe pagesa e borgjeve eventuale të semestrave të papaguar nga vitet akademike paraprake.


Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678