Njoftim për gjenerimin e fletpagesave

    Njoftim për gjenerimin e fletpagesave       Fletepagesat për Regjistrimin e Studentëve  të rinjë  në studime të Rregullta dhe me Korrespodencë në vitin Akademik 2011/12 mundë të gjenerohen në linkun e më poshtëm ose në linkun e vendosur në anën e djathtë lartë.

    http://fletepagesa.uni-pr.eduArkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
2728 293012 3
45 678910
11 1213 14151617
181920 21222324
25262728293031
1234567