Njoftim per formularin e Praktikes Profesionale

    Lajmerohen studentet se terheqja e Formularit te Praktikes Profesionale behet pas zyrtarizimit te Temes se Diplomes Bachelor dhe plotesimit te formularit F2B nga ana e Departamentit. Formulari leshohet nga Prodekani per mesim.

    Terheqja e Formularit te Praktikes Profesionale per Temat e Diplomes Master behet pas zyrtarizimit te Temes ne Keshillin e Fakultetit.


Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
26 27 28 29 30311
2 34 5 678
910 11 12 131415
161718 19202122
2324 2526272829
30123456