Njoftim nga lëndët Gjuhë Frënge I dhe II

    Provimet Gjuhë frënge 1 dhe 2 mbahen me date 26.02.2019 nga ora 15:00 

    Arsimtari lendes,
    Lendita Gjikolli


Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
28 2930311 23
4 5678910
11121314 151617
18 192021222324
25262728123
45678910