Njoftim nga lëndët Detalet e makinave dhe Detalet e makinave 1

  Njoftohen studentët e vitit të dytë (të gjitha Programet) se shtyhet për një javë mbajtja e Testit të parë nga:

  - Detalet e makinave, dhe
  - Detalet e makinave 1.

  Ky test do të mbahet me 20.11.2020 në orën 10,00.

  Prishtinë, 12.11.2020                                                      Arsimtari i lëndëve
                                                                                        Prof.dr. Azem Kyçyku


Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
26 27 28 29 30311
2 34 5 678
910 11 12 131415
161718 19202122
2324 2526272829
30123456