Njoftim nga lëndët Kontrolli i cilësisë dhe Përpunim me deformim I

    Njoftohen studentet e vitit të tretë drejtimi IIM dhe PA se ligjerata nga lënda:
     KONTROLLI I  CILËSISË mbahet me datën 16.10.2019  (e mërkurë) në ora 12.00.
    PËRPUNUM ME DEFORMIM I  mbahet me datën 17.10.2019 (e enjte) në ora 12.00

    Prishtinë 15.10.2019                           Arsimtari i lendes:
                                                                Prof. Dr. Mirlind BruçiArkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
4 567 8910
11 12 1314151617
18192021222324
25262728293031
1234567