Njoftim nga lënda Gjuhë Angleze I dhe II

    Njoftohen studentet e Fakultetit te Inxhinierise Mekanike, se e provimi i  Gjuhes Angleze I dhe II, do te  shtyhet  per dt.  15.06.2019 (e Shtune), ora 9:00.


                                                                                                                                                                                Suksese,
                                                                                                                                                    Prof.Ass. Dr. Edita BekteshiArkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678