Njoftim nga lënda Gjuhë Angleze I dhe II

    Njoftohen studentet e Fakultetit te Inxhinierise Mekanike, se e provimi i  Gjuhes Angleze I dhe II, do te  shtyhet  per dt.  15.06.2019 (e Shtune), ora 9:00.


                                                                                                                                                                                Suksese,
                                                                                                                                                    Prof.Ass. Dr. Edita BekteshiArkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
2728 293012 3
45 678910
11 1213 14151617
181920 21222324
25262728293031
1234567