Njoftim në lidhje me trajnimin me PC Crash softuer

    Të nderuar student të Programit te Komunikacion - niveli Master, ju njoftojme se FIM-i është pajisur me PC Crash softuer të financuar nga Ministria e Inovacionit dhe Ndërmarrësisë.
    Nëse jeni të interesuar për ta ndjekur trajnimin në lidhje me shfrytëzimin e këtij softueri me kohëzgjatje prej rreth 1 ore me këtë softueri mund të merrni pjesë nesër me datën 05.04.2019 duke filluar nga ora 09:00 ne Laboratorin e ri te Mekatronikes (Lab Mek 2). Trajnimi do të mbahet në Gjuhën Angleze.


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
2728 293012 3
45 678910
11 1213 14151617
181920 21222324
25262728293031
1234567