Njoftim mbi shpërndarjen e ID kartelave për studentët e rinjë Bachelor

     Njoftohen studentet e vitit të parë të studimeve bachelor se fillon shpërndarja e ID kartelave nga data 10.10.2019 deri me 11.10.2019 me fillim nga ora 10:00 - 12:00 dhe nga ora 13:00 - 15:00.

    Tërheqja e ID Kartelave bëhet tek Zyra e shërbimit të studentëve (tek zyrtari përkatës) në Fakultetin e Inxhinierisë Mekanike.


Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
301 23456
78 9101112 13
14 1516 17 181920
21222324252627
28293031123
45678910