Njoftim mbi shpërndarjen e ID kartelave për studentët e rinjë Master dhe Rihapja e SEMS per regjistrim të lëndëve obligative/zgjedhore

    Njoftohen studentet e vitit të parë të studimeve Master se fillon shpërndarja e ID kartelave nga data 24.10.2019 deri me 25.10.2019 me fillim nga ora 10:00 - 12:00 dhe nga ora 13:00 - 15:00.

    Tërheqja e ID Kartelave bëhet tek Zyra e shërbimit të studentëve (tek zyrtari përkatës) në Fakultetin e Inxhinierisë Mekanike.


    Poashtu njoftohen studentët se regjistrimi i lëndëve zgjedhore dhe obligative mund të bëhet prej datës 24.10.2019 deri më 27.10.2019.


Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
26 27 28 29 30311
2 34 5 678
910 11 12 131415
161718 19202122
2324 2526272829
30123456