Njoftim lidhur me shpalljen zyrtare te listes finale per anetar nga radhet e personelit akademik dhe jo akademik

    Njoftim lidhur me shpalljen zyrtare te listes finale per anetar nga radhet e personelit akademik dhe jo akademik, ku listen mund ta gjeni me poshte:

    Lista finale FIM


Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
26 27 28 29 30311
2 34 5 678
910 11 12 131415
161718 19202122
2324 2526272829
30123456