Njoftim lidhur me shpalljen zyrtare te listes finale per anetar nga radhet e personelit akademik dhe jo akademik

    Njoftim lidhur me shpalljen zyrtare te listes finale per anetar nga radhet e personelit akademik dhe jo akademik, ku listen mund ta gjeni me poshte:

    Lista finale FIM


Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2930 1 2345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789