Njoftim - Ftesë

     Të nderuar studente dhe staf akademik dhe administrativ

    Në shenjë respekti për veprimtarinë e ish-presidentit George Herbert Walker Bush, Ministri i Arsimit ka nxjerrë vendimin nr. 511/01B, dt. 3.12.2018, me ç'rast fton të gjithë arsimtarët, nxënësit, studentët dhe profesorët e kryeqytetit që të mërkurën me dt. 05.12.2018 në ora 18.00, të mblidhen para Teatrit Kombëtar për ndezjen e qirinjëve.

     Vendimi i MASHT

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
26 2728293012
34 5 6789
10 111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456