Njoftim - Ftesë

     Të nderuar studente dhe staf akademik dhe administrativ

    Në shenjë respekti për veprimtarinë e ish-presidentit George Herbert Walker Bush, Ministri i Arsimit ka nxjerrë vendimin nr. 511/01B, dt. 3.12.2018, me ç'rast fton të gjithë arsimtarët, nxënësit, studentët dhe profesorët e kryeqytetit që të mërkurën me dt. 05.12.2018 në ora 18.00, të mblidhen para Teatrit Kombëtar për ndezjen e qirinjëve.

     Vendimi i MASHT

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
29301 2 345
6 789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789