Njoftim - Afati i Tetotrit

    Njoftohen të gjithë studentët se afati i provimeve në muajin Tetor do të mbahet si në vijim:

    Provimet e lëndëve të semestrave I, III, V niveli Bachelor dhe semestrat I dhe III niveli Master me datë 18/10/2014 ne ora 09:00

    Provimet e lëndëve të semestrave II, IV, VI niveli Bachelor dhe semestri II-të niveli Master me datë 25/10/2014 ne ora 09:00

    Paraqitja e provimeve bëhet prej 09/10/2014 deri me 15/10/2014


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
4 567 8910
11 12 1314151617
18192021222324
25262728293031
1234567