Njoftim - Afati i Majit për apsolventë

    Njoftohen të gjithë studentët-Apsolvent se afati i provimeve në muajin Maj do të mbahet si në vijim:

    Lëndët e semestrit çift mbahen me datë 17/05/2014
    Lëndët e semestrit tek mbahen me datë 24/05/2014

    Paraqitja e provimeve bëhet prej 13/05/2014 deri me 15/05/2014 nga ora 10:00 - 12:00 dhe 13:00 - 15:00
    Nga dekanati


Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2930 1 2345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789