Njoftim

  Njoftojmë të interesuarit për tu pajisur me diplomë se nga e hëna fizikisht studentët mund të aplikojnë për certifikatë të diplomës dhe diplomë.
  Studentët e interesuar për tu pajisur me diplomë duhet t'i kryejë pagesat për certifikatë të diplomës dhe për diplomë dhe nga një kopje elektronike të dëshmisë së pagesës duhet t'i dërgojë përmes emailit te zyrtari përkatës në shërbimin e studentëve në fakultet.
  Procedura për tu pajisur me diplome bëhet duke respektuar  UDHËZUESIN Për zbatimin e procedurave nga mbrojta e punimit të diplomës deri te pajisja me diplomë, të cilin e keni të publikuar ne Web faqen e FIM.
                             

                                                                                                                                                        Sekretaria e FIM


   

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
26 27 28 29 30311
2 34 5 678
910 11 12 131415
161718 19202122
2324 2526272829
30123456