Njoftim

    Sot me datën 14.11.2019, Prof. Dr. Arbnor Pajaziti se basku me studentët e vitit të tretë të nivelit Bachelor - programi Komunikacion dhe Transport dhe studentët e vitit të parë të nivelit Master - programi Komunikacion Rrugor kanë realizuar një vizitë studimore në Qendrën Kombëtare të Menaxhimit Kufitar (QKMK) në Prishtinë.

    Nga udhëheqësit e kësaj Qendre, u informuan në lidhje me funksionimin që i ofron Qendra me ç'rast lindën idetë që në të ardhmen të punohet me ndonjë projekt propozim të përbashkët për tu realizuar në të ardhmen në ketë Qendër.


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
2728 293012 3
45 678910
11 1213 14151617
181920 21222324
25262728293031
1234567