Njoftim

  Njoftim

  Njoftohen të gjithë studentat të cilët kan përsëritur vitin e parë që edhe ata duhet të fotografohen për ID kartela ashtu që të ken qasje ne sistemin e ri të digjitalizimit për menaxhimin elektronik të studentëve.


  Për të apliku për ID kartelë studentat përsëritës të vitit të parë së pari duhet që te aplikojnë në
  http://apliko.uni-pr.edu/, që të i japin të dhënat e tyre,
  dhe pastaj te drejtohen tek referenti i fakultetit për tu fotografuar.

  ID kartela ështe e obliguesheme sepse pa të nuk do të keni qasje në sistem ku nuk do të mundeni me i paraqit provimet.

  Aplikimi duhet të bëhet më së largu deri me datë 23.03.2012

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
26 27 28 29 30311
2 34 5 678
910 11 12 131415
161718 19202122
2324 2526272829
30123456