Njoftim nga lënda Detalet e makinave dhe Detalet e makinave I

  Njoftohen studentët e vitit të II-të (të gjitha programet) se:
  1. Nga lënda Detalet e makinave
      - Me 11.01.2019 nga ora 10,00 do të mbahen orë plotësuese (zgjidhje të detyrave)

  2. Me 25.01.2019 në orën 14,00 mbahet testi i III-të.

  3. Nga lënda Detalet e makinave I:
      - Me 11.01.2019 nga ora 12,00 do të mbahen orë plotësuese (zgjidhje të detyrave)

  4. Me 25.01.2019 në orën 14,00 mbahet testi i III-të.  Prishtinë,                Arsimtari i lëndës
  08.01.2019                 Prof.dr. Azem Kyçyku


Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
24252627282930
12 3 4567
8 91011 121314
15161718 192021
22232425262728
2930311234