NJOFTIM RRETH VENDIMEVE PARANDALUESE TË UP-SË PËR COVID-19

  Të nderuar
  Urojmë që këtë emergjencë-pandemi ta kalojmë mirë të gjithë sëbashku.
   
  Bazuar në Vendimet e fundit të Qeverisë së Republikës së Kosovës dhe të Menaxhmentit të
  UP-së https://www.uni-pr.edu/page.aspx?id=1,4,1075 dt. 15.03.2020 ju informojmë se Fakulteti
  i Inxhinierisë Mekanike është në gatishmëri për përgjigje në kërkesa që kryhen vetëm online
  nga shtëpia
  , për studentët, personelin dhe palët tjera të interesit.

  Personeli i FIM-it është në gatishmëri që nëse është e nevojshme të përgjigjet në thirrjen për
  ndihmë për realizim të detyrave të domosdoshme online.

  Faleminderit për mirëkuptim!
  Me respekt Manaxhmenti i FIM-së


Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
26 27 28 29 30311
2 34 5 678
910 11 12 131415
161718 19202122
2324 2526272829
30123456