NJOFTIM NGA LËNDËT DETALET E MAKINAVE DHE DETALET E MAKINAVE II

    Njoftohen studentët, të cilët e kanë kaluar provimin me shkrim nga lëndët e sipërshënuara me 06.01.2020, se provimi me gojë nga këto lëndë do të mbahet me 14.01.2020 në orën 10,00.
    Ndryshimi i datës për provim me gojë është i domosdoshëm për shkak të kushtëzimeve të SEMS-it.

    Prishtinë,                                                             Arsimtari i lëndëve
    10.01.2020                                                         Prof.dr. Azem Kyçyku


Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
26 27 28 29 30311
2 34 5 678
910 11 12 131415
161718 19202122
2324 2526272829
30123456