NJOFTIM NGA LËNDA DETALET E MAKINAVE

    Njoftohen studentët e vitit të dytë (semestri i III), të Programeve: KO,MT, IIM dhe TER, se me 16.01.2020 në orën 10,00 bëhet nisja me autobus nga parkingu i Fakultetit për vizitë në Fabrikën e Pajisjeve Xehëtare në Palaj- Obiliq.

    Prishtinë,                                   Arsimtari i lëndës
    15.01.2020                               Prof.dr. Azem Kyçyku


Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
26 27 28 29 30311
2 34 5 678
910 11 12 131415
161718 19202122
2324 2526272829
30123456