NJOFTIM: SESION INFORMUES NGA SUTHERLAND GLOBAL SERVICES

  Student të nderuar,

  Ftoheni të merrni pjesë në sesionin informues rreth kompanisë SUTHERLAND GLOBAL SERVICES Kosovë dhe mundësive për punësim.

  Sutherland është themeluar në ShBA në vitin 1986 dhe është kompani globale që mirret me proceset e bizneseve.  Në Kosovë është hapur në vitin 2017 dhe ka rreth 250 të punësuar që ofrojnë përkrahje teknike dhe kujdes ndaj klientëve për tregun Gjerman.

  Sutherland është në kërkim të kandidatëve gjermanfolës që dëshirojnë të punojnë për platformën lidere në botë për shitje online.

  Dita/Data: E mërkurë, 02 tetor 2019

  Ora: 10:00 – 11:00

  Vendi: Amfiteatri i madh

  Bibloteka Kombëtare “Pjetër Bogdani”

  Eja dhe kupto më shumë rreth mundësisë së punësimit në SUTHERLAND dhe pozites: Këshilltar i kujdesit ndaj konsumatorit.

  Ju mirëpresim!


Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
25262728293031
1 234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345