NJOFTIM: Prezantim nga LIMAK ASI

  Ftoheni të merrni pjesë në prezantimin e Limak ASI, institutit të parë për shërbime të aeroportit në Kosovë, me datën 18 prill 2019 në ora 14:00h, në Qendren për Zhvillim të Karrierës - Universiteti i Prishtinës "Hasan Prishtina".
  Në këtë prezantim ftohen të marrin pjesë të gjithë studentët që i përkasin njësive akademike si më poshtë dhe që janë duke vijuar vitin e fundit të studimeve.

  1. Fakulteti Ekonomik
  2. Fakulteti Juridik
  3. Fakulteti i Inxhinierisë Elektrike dhe Kompjuterike
  4. Fakulteti i Inxhinierisë Mekanike
  5. Fakulteti i Shkencave Matematike- Natyrore


  Prezantuese: Valentina Gara  - Pristina International Airport "Adem Jashari"
  Datë: 18 Prill  2019
  Ora: 14:00h - 15:00h
  Vendi: Tribina QZhK
  Adresa: Biblioteka Kombetare e Kosoves " Pjetër Bogdani ",  kati I, 10 000, Prishtinë, Kosovë


  Me këtë rast, ju mund të merrni përgjigje për të gjitha pyetjet tuaja si dhe të informoheni më shumë rreth programit mësimor, praktikës si dhe mundësisë së punësimit në Aeroport.
  Ky takim është mundësuar nga Qendra për Zhvillim të Karrierës, Universiteti i Prishtinës,  Pristina International Airport "Adem Jashari"  dhe Limak Airport Services Institute.


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
2728 293012 3
45 678910
11 1213 14151617
181920 21222324
25262728293031
1234567