NJOFTIM: Prezantim nga EPITECH Coding Academy

  Të dashur studentë,
  Ju ftojmë që të bëheni pjesë e sesionit informues: EPITECH Coding Academy  

  Ora: 14:00 - 16:00
  Datë: 24 shtator 2019
  Vendi: ICK — Innovation Centre Kosovo
  Adresa: Rr. Rexhep Mala, Str. 28A, 10 000, Prishtinë

  ***
  Coding Academy : 18 jave mesim intenziv, 4 jave praktike.
  Me punë të garantuar nga 600€ deri 1500€ në muaj.

  10 bursa nga Kompania Vision Agency, 10 vende të lira për kandidat të lirë (të gjithë punën e rezervuar).

  Kushtet e pranimit: njohja e gjuhës angleze: niveli: - B1 dhe B2, testi motivues dhe testo logjik.


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
4 567 8910
11 12 1314151617
18192021222324
25262728293031
1234567