NJOFTIM: BONEVET Prishtina - Trajnime ne Elektronike dhe Mekanike

  Ftohen studentët e Universitetit të Prishtinës – departamentet e Inxhinierisë Mekanike dhe Elektrike të bëhën pjesë e trajnimeve profesionale në:

  ✅ MEKANIKË – Trajnim në makinën CNC.
  ✅ ELEKTRONIKË- Dizajnim dhe prodhim të qarqeve.

  👩🏼‍💻 👨🏼‍💻 BONEVET është një ndër qendrat e vetme që ofron trajnime profesionale praktike në dizajn e prodhim të qarqeve, operim të makinës CNC, dhe është e pajisur me teknologjinë më të re për zhvillimin e prototipeve e produkteve dhe projekteve të mëdha.

  BONEVET është hapësirë e përshtatshme për studentët e këtyre fakulteteve që ata te vendosin njohuritë e tyre teorike në praktikë.

  Te gjitha shpenzimet e trajnimit janë të mbuluara nga Fondacioni i Kosovës për Shoqëri të Hapur – Kosovo Foundation for Open Society (KFOS)

  Afati i fundit për tu bërë pjesë e këtyre trajnimeve është 25 shtator, 23:59.

  Lexo më shumë dhe apliko këtu: https://www.bonevet.org/BONEVET-KFOS/

  *Ky projekt financohet nga Fondacioni i Kosovës për Shoqëri të Hapur – KFOS dhe implementohet nga BONEVET Prishtina. Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345