NJOFTIM

    Me daten 20.05.2019 u  konstitua Bordi i Qendrës së Inovacionit në bashkëpunim me UP ( FIM) i përbërë nga  gjashtë anëtar  , mbetet të caktohet edhe një përfaqsues nga një organizatë ndërkombtare si anëtar i shtatë.

    Si kryesuese e përkohshme e Bordit të  Qendrës së  Inovacionit u zgjodh Znj.Laura Perjuci Zherka, e cila do ta kryesoj bordin deri në ndonjë vendim tjeter të bordit.

    Anëtarët e votuan unanimisht kryesuesen e përkohshme.

    Në këtë takim u diskutua lidhur me çështjet e organizimit dhe planifikimin e punës të qendrës. Gjithashtu u caktua mbajtja e takimit të ardhshëm.


Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2930 1 2345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789